Szkolenia BHP - Nota prawna - Szkolenia BHP online - kurs BHP e-learning przez internet
Znajdujesz się w: www.szkolenia-bhp24.pl Szkolenia BHP - Nota prawna

Szkolenia BHP - Nota prawna

Informacja Ogólna

HR LAB w imieniu swoim udostępnia na stronach internetowych ("Strony") witryny internetowej www.szkolenia-bhp24.pl ("Witryna") informacje. Celem stworzenia i funkcjonowania Witryny oraz Stron jest przedstawienie klientom oraz innych zainteresowanym osobom, ogólnych informacji o przedmiocie prowadzonej przez HR LAB działalności. Niniejsza Witryna nie jest przeznaczona dla osób ani podmiotów z obszarów jurysdykcyjnych, w których zabroniona jest dystrybucja informacji zawartych na Stronach. Osoby korzystające z naszej Witryny, są zobowiązane do zbadania we własnym zakresie i przestrzegania istniejących w tej materii prawnych ograniczeń. HR LAB zastrzega sobie prawo, wedle swojego uznania, do dokonywania, bez uprzedniego powiadomienia, zmian oraz poprawek w treści Witryny, wymiany materiałów i opisów zawartch na Stronach, a także do czasowego lub stałego blokowania dostępu do poszczególnych Stron bądź całej Witryny. Każda z informacji opatrzonych datą jest publikowana tylko i wyłącznie w tej dacie, a HR LAB nie ponosi odpowiedzialności, ani nie jest zobowiązany do uzupełniania lub uaktualniania jakichkolwiek informacji znajdujących sie na Stronach. HR LAB może w każdej chwili, bez wcześniejszego o tym powiadomienia zakończyć bądz zmienić produkt bądz usługę, o której informacja znajduje się na Stronach.

 

Prawa autorskie

Niniejsza Witryna, w tym jej treść, struktura oraz projekt graficzny, stanowią wyłączną własność HR LAB oraz podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami). Jakiekolwiek kopiowanie Stron czy jej elementów, informacji, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na Stronach, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach WWW, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej, bez uprzedniej pisemnej zgody Banku, jest zabronione.

Odnośniki

Witryna może zawierac odnośniki (linki) do witryn zarządzanych przez strony trzecie, nie związane z HR LAB. Z odnośników do innych zasobów internetowych użytkownik korzysta na własne ryzyko. HR LAB nie odpowiada za informacje wynikające z treści znajdujących sie na stronach zarządzanych przez podmioty trzecie.

Sposób korzystania z zawartości Witryny


Zezwala się na kopiowanie i przechowywanie jednej, bądź większej ilości stron niniejszej Witryny, wyłącznie dla celu przeglądania na komputerze osobistym. HR LAB nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z Witryny. HR LAB nie ponosi również odpowiedzialności za szkody spowodowane przez jakąkolwiek wadę wykonania Stron, błędy, pominięcia lub opóźnienia transmisji danych, wirusy komputerowe lub awarie systemu.