PAULINA Przasnysz (12.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szybko, przyjemnie, testy przejrzyste, ciekawe, odpowiedzi i informacje wyczerpujące, polecam
Jacek (09.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie ciekawsze w porównaniu do tradycyjnych kursów bhp.
WIOLETTA Ryki (08.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo ciekawe szkolenie
DANIEL Gdynia (06.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
ok
Marcin katowice (06.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Profesjonalnie przygotowane szkolenie. Czytelny i przejrzysty układ rozdziałów.
Jerzy Krasława (06.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
OK.
Izabela Bielsk Podlaski (04.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
szkolenie w bardzo wygodnej formie, przedstawione w sposób ciekawy i zrozumiały
MAŁGORZATA Grójec (04.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
dowiedzialam się wielu ciekawych rzeczy
ŁUKASZ PUŁTUSK (04.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Wszystko przedstawione w sposób jasny i zrozumiały.
REMIGIUSZ Toruń (04.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie obecność nowych materiałów dydaktycznych i zmiana niektórych starych/zdezaktualizowanych.
Mariusz Sierpc (04.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Doskonałe narzędzie do edukacji i samo oceny informacji na temat BHP.
Wojciech Siedlce (04.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Szkolenie w takiej formie jest bardzo wygodne.
jan Chorzow (04.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Bardzo fajny i przydatny kurs oraz egzamin. Gratuluje pomyslu
JACEK Warszawa (01.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
SUPER :)
PAWEŁ Warszawa (01.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Fantastyczne szkolenie !!!
RENATA Lublin (01.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Fajny pomysł na szkolenie. Gratuluję!
ROGER Warszawa (28.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Bardzo ciekawa formuła! Gratuluję!
Joanna Krosno Odrzańskie (28.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie gwarantuje możliwość zapoznania się z zawartością w dostępnym czasie, materiały przedstawione są w wersji przystępnej i zrozumiałej. Hiperłącza odsyłają do tekstów źródłowych, doprecyzowując omawiane zagadnienia.
Andrzej Lubraniec (28.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Interesujące zawierające wiele ciekawych materiałów poglądowych
PIOTR Warszawa (28.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo fajny pomysł na szkolenie i z humorem
Rafał Opole (28.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
bardzo dobre szkolenie; doskonały sposób dla osób nie mogących sobie pozwolić na "poświęcenie" swojego czasu pracy na szkolenie
MAŁGORZATA Nowa Sarzyna (28.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo wygodne szkolenie
PATRYCJA Bydgoszcz (27.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Fantastyczny pomysł i wykonanie!
Marzena Gdańsk (27.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Forma szkolenia genialna. Szkolenie jest wzbogacone licznymi elementami, które w najmniejszym stopniu nie pozwalają na znużenie ani monotonię. Poprzez urozmaicenie formy szkolenia scenkami, żartami, animacjami, wypowiedziami lektorów - wiedza niejako sama "wchodzi" w głowę. Formy udzielania pierwszej pomocy z powodu zaprezentowania ich w formie "scenek z życia wziętych" z pewnością pomogą uratować niejedno życie. Polecam szkolenie. Przygotowane profesjonalnie, ciekawie z dużym zaangażowaniem.
MARTA Grajewo (27.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
szkolenie super :)
Michał (27.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
bardzo wygodne
Roman Gostynin (27.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Bardzo dobrze przygotowane, przejrzyste i intuicyjne szkolenie! :-)
HANNA Elbląg (27.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie ciekawe a zarazem profesjonalne.
DANUTA Koszalin (26.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo dogodna forma szkolenia na moim stanowisku pracy. Lekcje ciekawe, różnorodna forma przekazu informacji pozwala na lepsze zapamiętanie materiału.
TOMASZ Bydgoszcz (26.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Pomocne ;)
Paweł Katowice (25.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Profesjonalnie stworzone szkolenie.
Sławomir Grabie Polskie (25.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Moja ocena kursu bardzo pozytywna. Szkolenie opracowane jest w sposób przemyślany, sam mogłem dysponować swoim czasem i swoją nauką. Bardzo dobra obsługa i wsparcie Mentora.
monika poznań (25.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Bardzo przydatne szkolenie i bardzo miła obsługa.
TOMASZ Golub-Dobrzyń (25.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie ciekawie przygotowane z przyjemnymi przerywnikami.
Włodzimierz Opole (23.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Forma i zakres szkolenia odpowiadały mi.
KATARZYNA (22.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Profesjonalne i wygodne szkolenie
Tomasz Płock (22.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Bardzo przystępna forma szkolenia.
BARTŁOMIEJ Pabianice (22.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie bardzo fajne, proste i przejrzyste.
JAN (22.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
solidne szkolenie
Marek (22.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
całkiem przyjemne.
Justyna Kraków (21.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie z zakresu BHP przebiegło bez żadnych zakłóceń ;)
KATARZYNA DĄBROWA GÓRNICZA (21.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
WSZYSTKO OK.
Bartosz Września (20.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
BHP24.pl jest bardzo nowoczesną i elastyczną formą prowadzenia szkoleń okresowych. Polecam.
MONIKA Warszawa (20.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
.
Adam Białobrzegi (20.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Bardzo dogodna formuła realizacji szkolenia.
Marcin (20.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Dobre szkolenie, porusza chyba wszystkie istotne kwestie. Ogólnie jestem zadowolony
BARBARA Częstochowa (20.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie bardzo przyjazne, ciekawa forma jest połaczenie filmów z osobami prowadzacymi. Dowiedziałam sie ciekawych rzeczy, i przeszłam szkolenie z ciekawością, nie monotonią
ANNA Giżycko (20.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie ciekawe, poruszające wiele ważnych kwestii. Mogłoby być tylko trochę krótsze:)
ARTUR Nowy Sacz (19.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
OK
DARIUSZ GDYNIA (19.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych