MONIKA Radom (19.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
OK
ANETA Wyszków (19.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie bardzo dobrze przygotowane, ciekawe
MARTA (18.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
super szkolenie, polecam
Monika Warszawa (18.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie zostało starannie przygotowane.
EDYTA Działdowo (18.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Justyna (17.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Materiały przedstawione w szkoleniu spełniły moje oczekiwania.
STANISŁAW Bolesławiec (17.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
interesująco przygotowane szkolenie w swojej różnorodności, nie nużące jak dotychczasowe szkolenia , które odbyłem.
MAGDALENA Warszawa (16.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie było bardzo pouczające i przyjemne.
ANNA Warszawa (15.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
przydatne
JAROSŁAW (15.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Bardzo fajne narzędzie szkoleniowe
Grzegorz Radzyń Podlaski (14.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
szkolenie było bardzo przyjemne
MARTIN (14.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
ok
JAROSŁAW Brodnica (14.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
ok super ocena znakomita
Andrzej Poznań (13.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Ciekawa forma szkolenia, nie można się nudzić
JACEK Ciechanów (13.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo dobre szkolenie. polecam
Magdalena Gdańsk (13.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo dobre szkolenie.
MAŁGORZATA (13.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
szkolenie bardzo pożyteczne
KATARZYNA GRÓJEC (13.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
zdecydowanie lepsza forma niż dotychczasowa - wymaga jedynie dużej samodyscypliny
Magdalena (13.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
git
Sebastian (13.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie zdecydowanie polecam. Ciągłe uaktualnienia, na bieżąco z obowiązującymi przepisami, wygodnie sprawnie i szybko bez tracenia czasu.
ALEKSANDRA (12.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
ok.
JACEK (12.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Ciekawa i atrakcyjna forma szkolenia. Dobra jest możliwość podejścia na kilka razy.
JOANNA Kielce (12.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie przygotowane w sposób umożliwiający utrwalenie wiedzy, a bhp na wesoło powoduje, ze nie jest ono monotonne.
MONIKA Warszawa (12.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
informacje przedstawione w bardzo ciekawy sposób.
URSZULA warszawa (12.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie bardzo interesujące i wykonane w ciekawy, zachęcający sposób
EWA Warszawa (12.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Super. Przejrzyście i zrozumiale
Maria Lidzbark (09.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Najlepsze szkolenie bhp jakie do tej pory przeszłam.Materiał przekazany w urozmaicony i ciekawy sposób.
KAROL (07.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Bardzo interesujące szkolenie.
Materiały szkoleniowe bardzo dobre.
Tak Trzymać !!!.
Aneta (06.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Ciekawa forma szkolenia.
GRAŻYNA Gdów (06.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie przyjazne, przejrzyste . Bardzo łatwe w obsłudze. Moja ocena to 5
MICHAŁ Warszawa (05.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szczerze mówiąc spodziewałem się nudów, a szkolenie okazało się bardzo ciekawe. W materiałach znalazłem też wiele praktycznych wskazówek, które mogą się przydać w codziennej pracy i życiu.
GRZEGORZ Siedlce (05.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Piątka z plusem
MARTA Wyszków (04.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Fajnie, szybko, intuicynie, obrazowo
Mariusz Raciąż (04.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Świetny kurs, polecam
JULIUSZ Warszawa (03.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo dobre.
LUIZA ZAMBRÓW (01.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo ciekawe szkolenie, szczególnie część dot. wypadków i pierwszej pomocy.
SEBASTIAN Gostynin (01.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo interesujące. Byłem pozytywnie zaskoczony, ponieważ spodziewałem się nudnego szkolenia :)
Krystyna (31.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Bardzo odpowiadająca forma szkolenia
KATARZYNA białogard (31.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie bardzo dokładne, dzięki platformie e-learningowej można przez nie przejść w bardzo krótkim czasie.
MONIKA Warszawa (30.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
SUPER forma, bardzo ciekawa! dziękuję
CEZARY Puławy (30.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo dobrze przygotowane szkolenie
EWELINA Nowy Sącz (30.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Więcej niż standard ;)
Sabina (29.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie jest bardzo interesujące, załączone filmy są ciekawe i pozwalają na naukę w szybki i atrakcyjny sposób. Wszystkie zagadnienie zostały bardzo dokładnie omówione.
Zdzisław Pawłosiów (29.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Bardzo dobre szkolenie. Pod względem technicznym - sugeruję uzupełnienie wyróżnień kolorami za pomocą symboli (dla osób nierozróżniających kolorów).
Marek Lublin (29.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Bardzo dobry kurs BHP. Polecam innym - pracownikom i pracodawcom. Dziękuję za udostępnione w ramach kursu materiały dydaktyczne.
KONRAD Warszawa (28.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Bardzo dobrze zrobione szkolenie. Nigdy więcej szkoleń bhp w biurze :)
Zbigniew Dębica (28.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Jestem usatysfakcjonowany uczestnictwem w szkoleniu i formą jego przeprowadzenia. Okres przeznaczony na szkolenie w takiej formie pozwala pozwala na pogodzenie obowiązków służbowych i efektywne przejscie szkolenia.
Jerzy Sosnowiec (28.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
ciekawa forma
NATALIA PARCZEW (28.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Długo ale pozytywnie :)
Leszek (25.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców