Opinie uczestników szkoleń

MONIKA Radom (19.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

OK

ANETA Wyszków (19.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie bardzo dobrze przygotowane, ciekawe

MARTA (18.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

super szkolenie, polecam

Monika Warszawa (18.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie zostało starannie przygotowane.

EDYTA Działdowo (18.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Justyna (17.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Materiały przedstawione w szkoleniu spełniły moje oczekiwania.

STANISŁAW Bolesławiec (17.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

interesująco przygotowane szkolenie w swojej różnorodności, nie nużące jak dotychczasowe szkolenia , które odbyłem.

MAGDALENA Warszawa (16.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie było bardzo pouczające i przyjemne.

ANNA Warszawa (15.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

przydatne

JAROSŁAW (15.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo fajne narzędzie szkoleniowe

Grzegorz Radzyń Podlaski (14.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

szkolenie było bardzo przyjemne

MARTIN (14.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

ok

JAROSŁAW Brodnica (14.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

ok super ocena znakomita

Andrzej Poznań (13.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Ciekawa forma szkolenia, nie można się nudzić

JACEK Ciechanów (13.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo dobre szkolenie. polecam

Magdalena Gdańsk (13.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo dobre szkolenie.

MAŁGORZATA (13.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

szkolenie bardzo pożyteczne

KATARZYNA GRÓJEC (13.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

zdecydowanie lepsza forma niż dotychczasowa - wymaga jedynie dużej samodyscypliny

Magdalena (13.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

git

Sebastian (13.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie zdecydowanie polecam. Ciągłe uaktualnienia, na bieżąco z obowiązującymi przepisami, wygodnie sprawnie i szybko bez tracenia czasu.

ALEKSANDRA (12.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

ok.

JACEK (12.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Ciekawa i atrakcyjna forma szkolenia. Dobra jest możliwość podejścia na kilka razy.

JOANNA Kielce (12.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie przygotowane w sposób umożliwiający utrwalenie wiedzy, a bhp na wesoło powoduje, ze nie jest ono monotonne.

MONIKA Warszawa (12.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

informacje przedstawione w bardzo ciekawy sposób.

URSZULA warszawa (12.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie bardzo interesujące i wykonane w ciekawy, zachęcający sposób

EWA Warszawa (12.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Super. Przejrzyście i zrozumiale

Maria Lidzbark (09.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Najlepsze szkolenie bhp jakie do tej pory przeszłam.Materiał przekazany w urozmaicony i ciekawy sposób.

KAROL (07.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo interesujące szkolenie. Materiały szkoleniowe bardzo dobre. Tak Trzymać !!!.

Aneta (06.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Ciekawa forma szkolenia.

GRAŻYNA Gdów (06.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie przyjazne, przejrzyste . Bardzo łatwe w obsłudze. Moja ocena to 5

MICHAŁ Warszawa (05.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szczerze mówiąc spodziewałem się nudów, a szkolenie okazało się bardzo ciekawe. W materiałach znalazłem też wiele praktycznych wskazówek, które mogą się przydać w codziennej pracy i życiu.

GRZEGORZ Siedlce (05.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Piątka z plusem

MARTA Wyszków (04.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Fajnie, szybko, intuicynie, obrazowo

Mariusz Raciąż (04.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Świetny kurs, polecam

JULIUSZ Warszawa (03.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo dobre.

LUIZA ZAMBRÓW (01.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo ciekawe szkolenie, szczególnie część dot. wypadków i pierwszej pomocy.

SEBASTIAN Gostynin (01.02.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo interesujące. Byłem pozytywnie zaskoczony, ponieważ spodziewałem się nudnego szkolenia :)

Krystyna (31.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo odpowiadająca forma szkolenia

KATARZYNA białogard (31.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie bardzo dokładne, dzięki platformie e-learningowej można przez nie przejść w bardzo krótkim czasie.

MONIKA Warszawa (30.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

SUPER forma, bardzo ciekawa! dziękuję

CEZARY Puławy (30.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo dobrze przygotowane szkolenie

EWELINA Nowy Sącz (30.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Więcej niż standard ;)

Sabina (29.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie jest bardzo interesujące, załączone filmy są ciekawe i pozwalają na naukę w szybki i atrakcyjny sposób. Wszystkie zagadnienie zostały bardzo dokładnie omówione.

Zdzisław Pawłosiów (29.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo dobre szkolenie. Pod względem technicznym - sugeruję uzupełnienie wyróżnień kolorami za pomocą symboli (dla osób nierozróżniających kolorów).

Marek Lublin (29.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo dobry kurs BHP. Polecam innym - pracownikom i pracodawcom. Dziękuję za udostępnione w ramach kursu materiały dydaktyczne.

KONRAD Warszawa (28.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo dobrze zrobione szkolenie. Nigdy więcej szkoleń bhp w biurze :)

Zbigniew Dębica (28.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Jestem usatysfakcjonowany uczestnictwem w szkoleniu i formą jego przeprowadzenia. Okres przeznaczony na szkolenie w takiej formie pozwala pozwala na pogodzenie obowiązków służbowych i efektywne przejscie szkolenia.

Jerzy Sosnowiec (28.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

ciekawa forma

NATALIA PARCZEW (28.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Długo ale pozytywnie :)

Leszek (25.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

ciekawa innowacyjna forma szkolenia

Skontaktuj się z nami

BEZPŁATNY TEST - zamów wybrane szkolenie