Opinie uczestników szkoleń

Tomasz Garwolin (24.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie było ciekawe i pouczające

Krzysztof płock (24.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Dobra forma szkolenia.

Agnieszka (24.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, rzetelny oraz przystępny a udzielone w nim informacje okazały się niezwykle cenną lekcją i wskazówką, co do tego jak radzić sobie w sytuacjach stresowych czy zagrażających życiu. Szkolenie uświadomiło mi w pełni moje prawa jako pracownika jak i wynikające z tego obowiązki względem pracodawcy.

Monika Sosnowiec (24.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo podobała mi sie forma szkolenia, ciekawe filmiki i dużo ciekawych informacji, które przydadzą się w codziennej pracy.

Witold (24.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Fajne szkolenie, pozwala na indywidualne ustalenia czasu szkolenia

Anna Kraków (23.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Przystępna forma szkolenia,bezstresowo :-)

Urszula Kopanka (23.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Forma szkolenia przez internet podobła mi się

Anna Warszawa (23.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szybko i profesjonalnie

Teresa Skawina (23.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie wygodne,bezstresowe.

Bożena Kazimierza Wielka (23.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Podoba mi się sposób przeprowadzenia szkolenia przez internet , mogłam go wykonać w dowolnie wybranym przez siebie czasie . *****

Bożenna Warszawa (23.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo podoba mi się taka forma szkolenia

Jarosław Sochaczew (23.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Dziękuje za szkolenie. Szkolenie przypomniało mi o wielu obowiązakch ciążących w zakresie przestrzegania i stosowania przepisów BHP

Joanna Starachowice (23.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

bardzo dobre szkolenie

MAREK Częstochowa (22.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Treściwe oraz przyjemne szkolenie, którym łatwo jest przyswoić wiedzę.

Edyta Sosnowiec (22.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie jest dobrze i zrozumiale przedstawione prostym i łatwym językiem.Polecam

Magdalena Warszawa (21.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie oceniam pozytywnie

Mirosław Katowice (21.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Sposób i organizacja szkolenia jest jak najbardziej prawidłowa i daje mozliwość znacznie lepszego zdobycia wiedzy niż w przypadku szkolenia tradycyjnego. Forma prowadzonego szkolenia jest bardzo ciekawa i nie powoduje znudzenia.

Wojciech Skierniewice (18.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo owocnie spędzony czas

Mariusz (18.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Forma szkolenia jest dobra, daje możliwość wybrania odpowiedniej pory na przeprowadzenie szkolenia.

MARCIN Lubliniec (18.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

ok

TOMASZ Bydgoszcz (14.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Przydatne, pomoże w dalszej wydajniejszej pracy.

Andrzej (14.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Ciekawa forma, przydatne informacje.

Sebastian (13.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie przyjemne i ciekawe. Łatwo opisane i dobrze się przyswaja. Godne polecenia każdemu.

MARCIN Lubliniec (13.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Cudownie

Michał Kutno (13.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

bardzo pozytywne wrażenie!!

Iwona WARSZAWA (13.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

BARDZO DOBRZE PRZEPROWADZONE SZKOLENIE

ŁUKASZ (12.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Test dobry i przemyślany.

TOMASZ (12.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Materiały szkoleniowe przedstawione w ciekawy sposób. Ciekawe przerywniki w postaci śmiesznych filmików.

DAMIAN (11.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Świetne szkolenie w przystępnej formie.

Joanna Dąbrowa (10.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

szkolenie na wysokim poziomie, możliwość odbycia kursu w dogodnym terminie i cazsie

Anna Głogów (08.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Gratuluję kursu!

Paulina (08.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Kurs w bardzo ciekawy sposób pokazuje podstawowe i niezbędne informacje.

Piotr (05.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Przekrojowe, interesujące szkolenie.

Magda Bielsko-Biała (03.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

sweet

Katarzyna Stalowa Wola (03.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Super

Jakub (03.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie bardzo obszerne i przejrzyste.

Euzebiusz Hrubieszów (03.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

ok

Iwona (01.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo profesjonalne szkolenie,dzieki filmom wiedza jest badzo szybko i latwo przyswajalna,a pytania-testy na zakonczenie rozdzialu niewatpliwie utrwalaja wiedze . Zdecydowanie polecam.

Sebastian (01.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Witam wszystkich serdecznie. Jako weteran już ponad 50 szkoleń internetowych muszę stwierdzić iż niniejszy kurs, jak i pomysł jego realizacji jest naprawdę udany. Co więcej, przedstawiony jest w sposób prosty, obwity i niemonotonny, dzięki czemu dobrze się go realizuje, łatwo się go przyswaja poruszane zagadnienia, oraz każdy nie zależnie od stanu swej wiedzy czy umiejętności bez problemu skutecznie może go zrealizować pozytywnie. Dlatego polecam wszystkim ten kurs.

Piotr Olsztyn (01.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie jest dość wymagające, przekrojowe i niełatwe. Na pewno na wysokim poziomie. Doskonale, że można je kontynuować etapami, na raty w dowolnym czasie. Szkolenie oceniam bardzo wysoko. Dziękuję - kierownik firmy drogowej FCC

Tomasz Kleczew (29.12.2012) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

bez zastrzeżeń

Natalia Lubin (29.12.2012) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie bardzo użyteczne i treściwe. Informacje łatwo przyswajalne.

Łukasz Mikołów (28.12.2012) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie było zrobione w sposób ciekawy, zapewniający możliwość odbycia go w wygodny dla pracownika sposób.

Marek (27.12.2012) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie zawiera wszystkie niezbędne informacje

Robert (26.12.2012) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Fajne

Marek Warszawa (25.12.2012) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie interesujące w formie i treści, bardzo przydatne także pozazawodowo.

Katarzyna Zywiec (20.12.2012) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Obszerny materiał zapewniający poznanie podstawowych zasad BHP

Mariola (20.12.2012) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

szkolenie ciekawe, przydatne, polecam

Agata (18.12.2012) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie przygotowane w bardzo dostepny sposób. Możliwość realizowania szkolenia w dowolnym momencie. Polecam. Agata W.

Marta Gdańsk (18.12.2012) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Ciekawe, dobre szkolenie wile sie dowiedziałam na tematy bezposrednio dotyczace mojej sytuacji

Skontaktuj się z nami

BEZPŁATNY TEST - zamów wybrane szkolenie