Tomasz Garwolin (24.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie było ciekawe i pouczające
Krzysztof płock (24.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Dobra forma szkolenia.
Agnieszka (24.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, rzetelny oraz przystępny a udzielone w nim informacje okazały się niezwykle cenną lekcją i wskazówką, co do tego jak radzić sobie w sytuacjach stresowych czy zagrażających życiu. Szkolenie uświadomiło mi w pełni moje prawa jako pracownika jak i wynikające z tego obowiązki względem pracodawcy.
Monika Sosnowiec (24.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo podobała mi sie forma szkolenia, ciekawe filmiki i dużo ciekawych informacji, które przydadzą się w codziennej pracy.
Witold (24.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Fajne szkolenie, pozwala na indywidualne ustalenia czasu szkolenia
Anna Kraków (23.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Przystępna forma szkolenia,bezstresowo :-)
Urszula Kopanka (23.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Forma szkolenia przez internet podobła mi się
Anna Warszawa (23.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szybko i profesjonalnie
Teresa Skawina (23.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie wygodne,bezstresowe.
Bożena Kazimierza Wielka (23.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Podoba mi się sposób przeprowadzenia szkolenia przez internet , mogłam go wykonać w dowolnie wybranym przez siebie czasie .
*****
Bożenna Warszawa (23.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Bardzo podoba mi się taka forma szkolenia
Jarosław Sochaczew (23.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Dziękuje za szkolenie.
Szkolenie przypomniało mi o wielu obowiązakch ciążących w zakresie przestrzegania i stosowania przepisów BHP
Joanna Starachowice (23.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
bardzo dobre szkolenie
MAREK Częstochowa (22.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Treściwe oraz przyjemne szkolenie, którym łatwo jest przyswoić wiedzę.
Edyta Sosnowiec (22.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie jest dobrze i zrozumiale przedstawione prostym i łatwym językiem.Polecam
Magdalena Warszawa (21.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie oceniam pozytywnie
Mirosław Katowice (21.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Sposób i organizacja szkolenia jest jak najbardziej prawidłowa i daje mozliwość znacznie lepszego zdobycia wiedzy niż w przypadku szkolenia tradycyjnego. Forma prowadzonego szkolenia jest bardzo ciekawa i nie powoduje znudzenia.
Wojciech Skierniewice (18.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Bardzo owocnie spędzony czas
Mariusz (18.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Forma szkolenia jest dobra, daje możliwość wybrania odpowiedniej pory na przeprowadzenie szkolenia.
MARCIN Lubliniec (18.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
ok
TOMASZ Bydgoszcz (14.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Przydatne, pomoże w dalszej wydajniejszej pracy.
Andrzej (14.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Ciekawa forma, przydatne informacje.
Sebastian (13.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Szkolenie przyjemne i ciekawe. Łatwo opisane i dobrze się przyswaja. Godne polecenia każdemu.
MARCIN Lubliniec (13.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Cudownie
Michał Kutno (13.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
bardzo pozytywne wrażenie!!
Iwona WARSZAWA (13.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
BARDZO DOBRZE PRZEPROWADZONE SZKOLENIE
ŁUKASZ (12.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Test dobry i przemyślany.
TOMASZ (12.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Materiały szkoleniowe przedstawione w ciekawy sposób. Ciekawe przerywniki w postaci śmiesznych filmików.
DAMIAN (11.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Świetne szkolenie w przystępnej formie.
Joanna Dąbrowa (10.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
szkolenie na wysokim poziomie, możliwość odbycia kursu w dogodnym terminie i cazsie
Anna Głogów (08.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Gratuluję kursu!
Paulina (08.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Kurs w bardzo ciekawy sposób pokazuje podstawowe i niezbędne informacje.
Piotr (05.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Przekrojowe, interesujące szkolenie.
Magda Bielsko-Biała (03.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
sweet
Katarzyna Stalowa Wola (03.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Super
Jakub (03.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie bardzo obszerne i przejrzyste.
Euzebiusz Hrubieszów (03.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
ok
Iwona (01.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo profesjonalne szkolenie,dzieki filmom wiedza jest badzo szybko i latwo przyswajalna,a pytania-testy na zakonczenie rozdzialu niewatpliwie utrwalaja wiedze . Zdecydowanie polecam.
Sebastian (01.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Witam wszystkich serdecznie.
Jako weteran już ponad 50 szkoleń internetowych muszę stwierdzić iż niniejszy kurs, jak i pomysł jego realizacji jest naprawdę udany. Co więcej, przedstawiony jest w sposób prosty, obwity i niemonotonny, dzięki czemu dobrze się go realizuje, łatwo się go przyswaja poruszane zagadnienia, oraz każdy nie zależnie od stanu swej wiedzy czy umiejętności bez problemu skutecznie może go zrealizować pozytywnie. Dlatego polecam wszystkim ten kurs.
Piotr Olsztyn (01.01.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie jest dość wymagające, przekrojowe i niełatwe. Na pewno na wysokim poziomie. Doskonale, że można je kontynuować etapami, na raty w dowolnym czasie. Szkolenie oceniam bardzo wysoko. Dziękuję - kierownik firmy drogowej FCC
Tomasz Kleczew (29.12.2012) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
bez zastrzeżeń
Natalia Lubin (29.12.2012) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie bardzo użyteczne i treściwe. Informacje łatwo przyswajalne.
Łukasz Mikołów (28.12.2012) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie było zrobione w sposób ciekawy, zapewniający możliwość odbycia go w wygodny dla pracownika sposób.
Marek (27.12.2012) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie zawiera wszystkie niezbędne informacje
Robert (26.12.2012) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Fajne
Marek Warszawa (25.12.2012) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie interesujące w formie i treści, bardzo przydatne także pozazawodowo.
Katarzyna Zywiec (20.12.2012) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Obszerny materiał zapewniający poznanie podstawowych zasad BHP
Mariola (20.12.2012) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
szkolenie ciekawe, przydatne, polecam
Agata (18.12.2012) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie przygotowane w bardzo dostepny sposób. Możliwość realizowania szkolenia w dowolnym momencie. Polecam. Agata W.
Marta Gdańsk (18.12.2012) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Ciekawe, dobre szkolenie wile sie dowiedziałam na tematy bezposrednio dotyczace mojej sytuacji