Pierwsza pomoc - numery alarmowe w Polsce

Czy znasz numery alarmowe w Polsce?

Badania pokazują, że świadomość numerów alarmowych - w tym europejskiego numeru alarmowego - jest bardzo niska. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że od Twojej znajomości numerów alarmowych może zależeć czyjeś życie? 

Obejrzyj poniższy film na temat numerów alarmowych, a następnie zagraj w naszą grę "pierwsza pomoc" i sprawdź, czy znasz postępowanie w sytuacji nagłego zatrzymania krążenia. W trakcie gry trzeba będzie użyć jednego z numerów alarmowych. Powodzenia!

 

Sprawdź swoją wiedzę w grze "pierwsza pomoc"

kliknij i zagrajKażdego roku w Unii Europejskiej ok. 500 000 umiera na skutek nagłego zatrzymania krążenia. Ta liczba mogłaby być wielokrotnie niższa, gdyby wiedza na temat ratowania życia była bardziej powszechna.

Tymczasem wciąż bardzo wiele osób w Polsce i na świecie nie zna numerów alarmowych oraz nie umie udzielać pierwszej pomocy.

Jeśli film został już przez Ciebie obejrzany, zachęcamy do przejścia gry "pierwsza pomoc". Uratuj życie w sytuacji nagłego zatrzymania krążenia i sprawdź, czy pamiętasz właściwe numery alarmowe. 

Kliknij tutaj, aby przejść do strony z grą "pierwsza pomoc"...

Umieść film na swojej stronie internetowej

Zachęcamy do umieszczenia filmu na twojej stronie internetowej. Film "Numery alarmowe w Polsce" jest udostępniany na podstawie licencji Creative Commons.

Uznanie autorstwa- Bez utworów zależnych 3.0 Polska – Ta licencja zezwala na rozpowszechnianie, przedstawianie i wykonywanie filmów zarówno w celach komercyjnych, jak i niekomercyjnych, pod warunkiem zachowania ich w oryginalnej postaci (nie tworzenia utworów zależnych) oraz wskazanie autorstwa. Wskazanie autorstwa przy rozpowszechnianiu filmów w internecie odbywa się poprzez umieszczenie informacji o źródle pod filmem zamieszczonym na  stronie internetowej:

" Źródło: www.szkolenia-bhp24.pl/numery-alarmowe "

 

pobierz instrukcję umieszczenia filmu

 

Zobacz także nasze darmowe filmy dotyczące pierwszej pomocy:

W ramach cyklu darmowych filmów edukacyjnych dotyczących pierwszej pomocy docelowo będzie dostępnych kilkanaście filmów instruktażowych. Będą one stopniowo publikowane na stronie:

https://www.szkolenia-bhp24.pl/pierwsza-pomoc-online

Przykładowy film z cyklu:

Skontaktuj się z nami

BEZPŁATNY TEST - zamów wybrane szkolenie