Pierwsza pomoc - filmy szkoleniowe bhp

Filmy bhp o charakterze edukacyjnym na licencji Creative Commons.

Część filmów bhp stanowiących zawartość naszych szkoleń okresowych BHP online udostępniamy za darmo na zasadach opisanych poniżej. Staramy się na bieżąco uzupełniać nasze materiały - wszystkie nowe filmy szkoleniowe bhp znajdować się będą na tej stronie.

Uznanie autorstwa- Bez utworów zależnych 3.0 Polska. Ta licencja zezwala na rozpowszechnianie, przedstawianie i wykonywanie filmów zarówno w celach komercyjnych, jak i niekomercyjnych, pod warunkiem zachowania ich w oryginalnej postaci (nie tworzenia utworów zależnych) oraz wskazanie autorstwa. Wskazanie autorstwa przy rozpowszechnianiu filmów w internecie odbywa się poprzez umieszczenie informacji o źródle pod filmem zamieszczonym na  stronie internetowej:

" Źródło: www.szkolenia-bhp24.pl szkolenia bhp online "

UWAGA: nie ma zezwolenia na posługiwanie się filmami bhp do prowadzenia szkoleń online, w tym do organizowania szkoleń okresowych BHP metodą samokształcenia kierowanego.

Filmy można bezpłatnie wykorzystywać m.in. jako materiały uzupełniające do prowadzenia szkoleń wstępnych oraz tradycyjnych szkoleń okresowych BHP. Natomiast jeśli jesteś behapowcem i chcesz samodzielnie organizować szkolenia okresowe metodą samokształcenia kierowanego - skontaktuj się z nami!

Więcej filmów szkoleniowych bhp znajdziesz na stronie www.szkolenia-bhp24.pl/darmowe-filmy-bhp

Nagłe zatrzymanie krążeniaOsoba nieprzytomna oddychająca + pozycja bezpiecznaKrwawienie z nosaKrwotok zewnętrznyAtak epilepsji (padaczki)ZadławienieOparzenie termiczne I stopniaZłamanie proste zamknięte przedramieniaRana z ciałem obcymUżądlenie przez owada - wstrząs anafilaktycznyPorażenie prądemPołknięcie substancji chemicznejNumery alarmowe w Polsce

Skontaktuj się z nami

BEZPŁATNY TEST - zamów wybrane szkolenie