Platforma BHP - Opinie

Wybrane opinie uczestników naszych szkoleń
Osoba

Aneta (02.02.2022)
Szkolenie okresowe bhp dla nauczycieli
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Konkretne, praktyczne, przygotowane przez kompetentne osoby, dobre rozwiązanie z metodą e-learningową, dające możliwość zapoznania się z materiałem w dowolnym, najlepszym dla osoby korzystającej ze szkolenia czasie. Dziękuję za możliwość udziału i polecam :)

Łukasz (23.11.2021)
Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Osoba

Szkolenie ciekawe i rzeczowe, choć wymagające. Wiedza jest skondensowana. Zaletą jest możliwość jego przeprowadzenia w dowolnym czasie. Bardzo dobrze, że są testy i quizy, ponieważ ułatwiają zapamiętywanie najważniejszych pojęć. Odsyłanie do materiałów zewnętrznych daje możliwość poznania źródeł samodzielnego poszerzania wiedzy.

Osoba

Przemysław (18.06.2019)
Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie oceniam pozytywnie. Dużo istotnego materiału potrzebnego do pracy na zajmowanym przeze mnie stanowisku. Forma przekazywanych treści była urozmaicona przez wymienne wyświetlanie filmików oraz tekstów. To już nie pierwsze moje takie szkolenie i dobrze było sobie przypomnieć kilka ważnych kwestii, które w efekcie mogą przyczynić się do poprawienia jakości i komfortu pracy oraz nawet do uratowania sobie samemu lub komuś życia.

Statystyki ocen od kursantów

Liczba opinii: 99 771
Średnia ocena na opinię: 4,56

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 70 174

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 19 896

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 6 471

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 1 518

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 1 712

Wybrane referencje Partnerów

Staramy się, by każde nasze szkolenie odpowiadało wszystkim potrzebom, dlatego zawsze po ukończonym szkoleniu pytamy o opinie klientów. Platforma do szkoleń online bhp zawiera osobną sekcję, w której na bieżąco dodajemy opinie klientów kursów bhp. Nasza platforma bhp jest wygodnym narzędziem, zarówno dla prowadzących, jak i uczestników szkoleń, ponieważ zawiera duży wybór szkoleń bhp, w przystępnej formie, zawierających wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Naszym zdaniem, najlepsza platforma do szkoleń online to taka, która wciąż przyciąga nowych klientów, jest uniwersalna i kompatybilna z innymi narzędziami.

W sekcji “Wybrane referencje Partnerów” umieściliśmy dodatkowo dokumenty poświadczające nasze kompetencje w zakresie działań związanych z prowadzeniem platformy i szkoleń bhp.

Skontaktuj się z nami

BEZPŁATNY TEST - zamów wybrane szkolenie