Dostępne filmy bhp online bez opłat - różna tematyka

Filmy o treści edukacyjnej na licencji Creative Commons.

Filmy, które są częścią naszych szkoleń z zakresu bhp, udostępniane są na platformie do realizacji szkoleń bhp online bez opłat na zasadach wskazanych poniżej. Aktualizujemy i tworzymy je na bieżąco, by móc dostarczać Państwu tylko najlepsze treści z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Uznanie autorstwa- Bez utworów zależnych 3.0 Polska. Licencja ta oznacza pozwolenie na rozpowszechnianie, przedstawianie i wykonywanie filmów zarówno w celach komercyjnych, jak i niekomercyjnych, pod warunkiem zachowania ich w oryginalnej postaci (nie tworzenia utworów zależnych) oraz wskazanie autorstwa. Wskazanie autorstwa przy rozpowszechnianiu filmów w internecie odbywa się poprzez umieszczenie informacji o źródle pod filmem zamieszczonym na  stronie internetowej:

" Źródło: www.szkolenia-bhp24.pl szkolenia bhp online "

UWAGA: zabrania się wykorzystywania filmów do prowadzenia szkoleń online, w tym do organizowania szkoleń okresowych BHP metodą samokształcenia kierowanego.

Filmy można bezpłatnie wykorzystywać m.in. jako materiały uzupełniające do prowadzenia szkoleń wstępnych oraz tradycyjnych szkoleń okresowych BHP. Natomiast jeśli jesteś specjalistą BHP i chcesz samodzielnie organizować szkolenia okresowe metodą samokształcenia kierowanego -skontaktuj się z nami! Nasza platforma do realizacji szkoleń bhp online na pewno przypadnie Ci do gustu!

Jeszcze więcej filmów na stronie www.szkolenia-bhp24.pl/darmowe-filmy-bhp

 

Konstytucja a przepisy BHP

Profilaktyczna opieka lekarska

Choroby zawodowe

5 minut przerwy w pracy z komputerem

Zdrowie w pracy: komu grozi zawał?

Żródła stresu w pracySkontaktuj się z nami

BEZPŁATNY TEST - zamów wybrane szkolenie