Darmowe filmy BHP: ergonomia pracy biurowej - Szkolenia BHP online - kurs BHP e-learning przez internet
Znajdujesz się w: www.szkolenia-bhp24.pl Darmowe filmy BHP: ergonomia pracy biurowej

Darmowe filmy BHP: ergonomia pracy biurowej

Filmy edukacyjne na licencji Creative Commons

Część filmów stanowiących zawartość naszych szkoleń okresowych BHP online udostępniamy za darmo na zasadach opisanych poniżej. Na tej stronie będziemy co jakiś czas umieszczać nowe nagrania.

Uznanie autorstwa- Bez utworów zależnych 3.0 Polska – Ta licencja zezwala na rozpowszechnianie, przedstawianie i wykonywanie filmów zarówno w celach komercyjnych, jak i niekomercyjnych, pod warunkiem zachowania ich w oryginalnej postaci (nie tworzenia utworów zależnych) oraz wskazanie autorstwa. Wskazanie autorstwa przy rozpowszechnianiu filmów w internecie odbywa się poprzez umieszczenie informacji o źródle pod filmem zamieszczonym na  stronie internetowej:

" Źródło: www.szkolenia-bhp24.pl szkolenia bhp online "

UWAGA: zabrania się wykorzystywania filmów do prowadzenia szkoleń online, w tym do organizowania szkoleń okresowych BHP metodą samokształcenia kierowanego.

Filmy można bezpłatnie wykorzystywać m.in. jako materiały uzupełniające do prowadzenia szkoleń wstępnych oraz tradycyjnych szkoleń okresowych BHP. Natomiast jeśli jesteś behapowcem i chcesz samodzielnie organizować szkolenia okresowe metodą samokształcenia kierowanego -skontaktuj się z nami!

Więcej darmowych filmów na stronie www.szkolenia-bhp24.pl/darmowe-filmy-bhp

Ergonomia - prawidłowa pozycja przy komputerze

Ergonomia - ochrona oczu

Ergonomia - ochrona nadgarstków

Ergonomia - zasada dostępności