Darmowe filmy BHP - ergonomia pracy biurowej

Filmy edukacyjne na licencji Creative Commons.

Duża część udostępnianych darmowych filmów na naszej platformie jest przekazywanych do użytku na zasadach opisanych poniżej. Na tej stronie będą znajdować się także aktualizacje i nowe, darmowe filmy z zakresu bhp.

Obowiązująca licencja to: uznanie autorstwa- Bez utworów zależnych 3.0 Polska. Ta licencja pozwala na rozpowszechnianie, przedstawianie i wykonywanie filmów zarówno w celach komercyjnych, jak i niekomercyjnych, pod warunkiem zachowania ich w oryginalnej postaci (nie tworzenia utworów zależnych) oraz wskazanie autorstwa. Wskazanie autorstwa przy rozpowszechnianiu filmów w internecie odbywa się poprzez umieszczenie informacji o źródle pod filmem zamieszczonym na  stronie internetowej:

" Źródło: www.szkolenia-bhp24.pl szkolenia bhp online "

UWAGA: zabrania się wykorzystywania filmów do prowadzenia szkoleń online, w tym do organizowania szkoleń okresowych BHP metodą samokształcenia kierowanego.

Filmy można bezpłatnie wykorzystywać m.in. jako materiały uzupełniające do prowadzenia szkoleń wstępnych oraz tradycyjnych szkoleń okresowych BHP. Natomiast jeśli jesteś behapowcem i chcesz samodzielnie organizować szkolenia okresowe metodą samokształcenia kierowanego -skontaktuj się z nami!

Więcej darmowych filmów na stronie www.szkolenia-bhp24.pl/darmowe-filmy-bhp

Prawidłowa pozycja przy komputerze

Ochrona oczu

Ochrona nadgarstków

Zasada dostępności

Skontaktuj się z nami

BEZPŁATNY TEST - zamów wybrane szkolenie