ZGŁOŚ PRACOWNIKA NA SZKOLENIE

JAK Z PRAKTYCE WYGLĄDA ZGŁASZANIE PRACOWNIKA?

  1. Po otrzymaniu Państwa adresu mailowego (poprzez formularz powyżej), wysyłamy na niego szczegółowe informacje o usłudze oraz formularz "Zgłoś pracownika na szkolenie" do wypełnienia.
  2. Za pomocą otrzymanego formularza, zgłaszacie Państwo swoją firmę i jej pracowników na wybrane szkolenia bhp. Przy okazji zapoznajcie się i akceptujecie Państwo szczegółowe zasady współpracy oraz zasady ochrony i przetwarzania danych osobowych.
  3. W ciągu kilku dni roboczych, otrzymujecie kontakt od naszego Partnera – specjalisty BHP, który przedstawia szczegółową ofertę i zasady dalszej współpracy.

O CO PYTAMY W FORMULARZU "Zgłoś Pracownika na szkolenie"?

O dane Państwa firmy oraz pracowników, czyli:

  • dane firmy: NIP, województwo siedziby głównej, kontakt do osoby zajmującej się szkoleniami, dane do faktury, preferowana forma i droga przesyłania zaświadczeń i kart szkoleń,
  • dane pracowników: imię i nazwisko, e-mail, stanowisko (i grupa stanowisk, do którego należy), język szkolenia (polski, angielski lub ukraiński), data urodzenia lub data zatrudnienia (w zależności od wybranego szkolenia).

CO DZIEJE SIĘ PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA "Zgłoś Pracownika na szkolenie"?

1. Wypełniony formularz trafia do nas, czyli do firmy szkolenia-bhp24.pl, której właścicielem jest Michał Stolarczyk, prowadzący zorganizowaną część przedsiębiorstwa o nazwie “Usługi edukacyjno-psychologiczne Michał Stolarczyk” w ramach Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp”.

2. Następnie Państwa zgłoszenie (i zawarte w nim dane) jest przekazywane do jednego z naszych zaufanych Partnerów – specjalistów BHP, działających w województwie zgodnym z główną siedzibą Państwa działalności.

3. Po otrzymaniu zgłoszenia, Partner - specjalista BHP, kontaktuje się z Państwem, by przedstawić szczegółową ofertę współpracy. Dostosowuje ją tak, by proponowane rozwiązanie było zoptymalizowane pod Państwa wymagania i potrzeby.

KONTAKT i WIĘCEJ INFORMACJI

Jeśli mają Państwo do nas jakieś dodatkowe pytania odnośnie opisanych powyżej zasad współpracy i działania usługi „Zgłoś pracownika na szkolenie” oraz zasad przetwarzania danych osobowych, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta: bok@szkolenia-bhp24.pl lub kontakt poprzez formularz kontaktowy ( https://www.szkolenia-bhp24.pl/kontakt ).

Skontaktuj się z nami

BEZPŁATNY TEST - zamów wybrane szkolenie