Nawiązaliśmy współpracę z serwisem WelcomeBook.pl - producentem przewodników dla nowych pracowników


Celem przygotowania przez przedsiębiorstwo Welcome Booka dla nowych pracowników jest ułatwienie przeprowadzenia procesu onboardingu, czyli wdrażania nowo zatrudnionych pracowników. Taki przewodnik zawiera najważniejsze informacje o firmie i sposobie jej funkcjonowania: opis misji, wizji i wartości, celów strategicznych, historii i struktury firmy, firmowego savoir-vivre’u. Może przybrać formę tradycyjnej, drukowanej broszury bądź książeczki, lub elektroniczną - interaktywnego pdfa, prezentacji czy flipbooka. Taką publikację nowy pracownik otrzymuje w pierwszych dniach pracy bądź nawet przed jej rozpoczęciem - by miał czas na spokojne zapoznanie się z jej treścią.


Handbook nie zastępuje szkoleń wprowadzających, takich jak szkolenia bhp czy szkolenia stanowiskowe, którymi zajmują się oddzielne działy bądź zewnętrzne, wyspecjalizowane firmy. Ma zupełnie inne zadanie - w atrakcyjny wizualnie sposób przedstawić nowym pracownikom środowisko pracy wraz z panującymi w nim zasadami. Zmiana pracy jest momentem bardzo stresującym dla większości zatrudnionych, a dobrze opracowany Welcome Book ma zredukować dyskomfort związany z tym procesem.


Zespół serwisu WelcomeBook.pl zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym wspieraniem przedsiębiorstw w zakresie przygotowania handbooków i onboardingu pracowników. W zakresie jego działalności znajduje się wsparcie merytoryczne, redakcyjne, graficzne i poligraficzne działów HR i komunikacji wewnętrznej. Będąc pionierem polskiego rynku produkcji Welcome Booków i onboardingu, gwarantuje wysoką jakość i terminowość realizowanych projektów.

Skontaktuj się z nami

BEZPŁATNY TEST - zamów wybrane szkolenie