Szkolenie okresowe dla pracowników stanowisk robotniczych - ukończone! - Szkolenia BHP online - kurs BHP e-learning przez internet
Znajdujesz się w: www.szkolenia-bhp24.pl AktualnościSzkolenie okresowe dla pracowników stanowisk robotniczych - ukończone!

Szkolenie okresowe dla pracowników stanowisk robotniczych - ukończone!

28.04.2020
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że już pod koniec kwietnia udało nam się oddać do Państwa użytku pełną i skończoną wersję szkolenia okresowego dla pracowników na stanowiskach robotnicznych.


Odpowiadając na sytuację rynkową związaną z pandemią wirusa SARS-CoV-2 oraz na Państwa potrzeby, już w połowie marca podjęliśmy działania umożliwiające wszystkim naszym Partnerom realizowanie, choć w części, szkoleń okresowych bhp metodą samokształcenia kierowanego.

Pod koniec marca udostępniliśmy to szkolenie w wersji beta, co oznaczało, że szkolenie było merytorycznie poprawne, jednak mogło zawierać szereg braków i niedociągnięć, w związku z czym nie mogło być ono uznane za pełnoprawny produkt. W związku z tym jego cena została obniżona o 50%.
Liczył się jednak czas!


Przez kilka tygodni trwały intensywne prace nad testowaniem oraz poprawianiem szkolenia (a także nad wkładem merytorycznym do innych szkoleń) i oto jest gotowa wersja!


Dziękujemy Państwu za cierpliwość, wszelkie uwagi krytyczne oraz zapraszamy do korzystania :)
Zobacz wszystkie aktualności