Instruktaże BHP w formie wideo bez opłat – zagrożenia pożarowe

Filmy edukacyjne na licencji Creative Commons.

Część naszych filmów, będących częścią najlepszej platformy bhp, udostępniamy bezpłatnie na zasadach zawartych poniżej. Wszystkie materiały na bieżąco aktualizujemy lub uzupełniamy.

Uznanie autorstwa- Bez utworów zależnych 3.0 Polska. Ta licencja zezwala na rozpowszechnianie, przedstawianie i wykonywanie filmów zarówno w celach komercyjnych, jak i niekomercyjnych, pod warunkiem zachowania ich w oryginalnej postaci (nie tworzenia utworów zależnych) oraz wskazanie autorstwa. Wskazanie autorstwa przy rozpowszechnianiu filmów w internecie odbywa się poprzez umieszczenie informacji o źródle pod filmem zamieszczonym na  stronie internetowej:

" Źródło: www.szkolenia-bhp24.pl szkolenia-bhp-online "

UWAGA: zabrania się wykorzystywania filmów do prowadzenia szkoleń online, w tym do organizowania szkoleń okresowych BHP metodą samokształcenia kierowanego.

Filmy umieszczone na najlepszej platformie bhp można bezpłatnie wykorzystywać m.in. jako materiały uzupełniające do prowadzenia szkoleń wstępnych oraz tradycyjnych szkoleń okresowych BHP. Natomiast jeśli jesteś trenerem bhp i chcesz samodzielnie organizować szkolenia okresowe metodą samokształcenia kierowanego -skontaktuj się z nami! Najlepsza platforma bhp jest idealnym rozwiązaniem!

Więcej filmów znajdziesz na stronie www.szkolenia-bhp24.pl/darmowe-filmy-bhp

Sposób użycia gaśnic - pożary grupy A i B

Budowa i działanie gaśnicy

Rodzaje gaśnic

Skontaktuj się z nami

BEZPŁATNY TEST - zamów wybrane szkolenie