Darmowe filmy BHP - seria uprawnienia pracujących rodziców

Filmy edukacyjne na licencji Creative Commons

Część filmów stanowiących zawartość naszych szkoleń okresowych BHP online udostępniamy za darmo na zasadach opisanych poniżej. Na tej stronie będziemy co jakiś czas umieszczać nowe nagrania.

Uznanie autorstwa- Bez utworów zależnych 3.0 Polska – Ta licencja zezwala na rozpowszechnianie, przedstawianie i wykonywanie filmów zarówno w celach komercyjnych, jak i niekomercyjnych, pod warunkiem zachowania ich w oryginalnej postaci (nie tworzenia utworów zależnych) oraz wskazanie autorstwa. Wskazanie autorstwa przy rozpowszechnianiu filmów w internecie odbywa się poprzez umieszczenie informacji o źródle pod filmem zamieszczonym na  stronie internetowej:

" Źródło: www.szkolenia-bhp24.pl - szkolenia bhp online "

UWAGA: zabrania się wykorzystywania filmów do prowadzenia szkoleń online, w tym do organizowania szkoleń okresowych BHP metodą samokształcenia kierowanego.

Filmy można bezpłatnie wykorzystywać m.in. jako materiały uzupełniające do prowadzenia szkoleń wstępnych oraz tradycyjnych szkoleń okresowych BHP. Natomiast jeśli jesteś behapowcem i chcesz samodzielnie organizować szkolenia okresowe metodą samokształcenia kierowanego - skontaktuj się z nami!

Więcej darmowych filmów na stronie www.szkolenia-bhp24.pl/darmowe-filmy-bhp

Kodeks pracy: kodeksowa ochrona kobiet

Kodeks pracy: uprawnienia pracujących rodziców


Kodeks pracy: prawa pracownika-ojca

Kodeks pracy: przerwa na karmienie

Informacja o partnerze:

Anna Han. Konsultant HR i trener. Ekspert w obszarze HR. Długoletnie doświadczenie w pracy w dużych międzynarodowych firmach o dynamicznym rozwoju. Zarządzała działami administracji personalnej i wynagrodzeń, doradzała przy otwieraniu oddziałów firm w zakresie siatek płac, premii, bonusów, czasu pracy, organizacji procesu zatrudniania i dokumentacji pracowniczej.

Wdrażała systemy HR: kadrowo-płacowe, do rejestracji czasu pracy oraz wskaźniki efektywności. Opracowywała programy szkoleń z prawa pracy i czasu pracy dla kadry zarządzającej i zrealizowała 200 godzin szkoleniowych. Doradza w zakresie systemów wynagrodzeń, systemów motywacyjnych, wartościowania stanowisk, organizacji administracji personalnej i realizacji wymogów prawa pracy w firmach.

Absolwentka podyplomowego Zarządzania Zasobami Ludzkimi, magister ekonomii o specjalności Gospodarka i Administracja Publiczna, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Odbyła liczne szkolenia z prawa pracy i wynagrodzeń.

Więcej na stronie www.merit-hr.pl

Skontaktuj się z nami

BEZPŁATNY TEST - zamów wybrane szkolenie