Pierwsza pomoc - nagłe zatrzymanie krążenia

Pierwsza pomoc - nagłe zatrzymanie krążenia

Film powstał pod patronatem merytorycznym Polskiej Rady Resuscytacji (www.prc.krakow.pl), przy wsparciu Urzędu Miasta Krakowa oraz fundacji "Ratuj Życie" (www.ratujzycie.eu), w ramach Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca.

 

Kliknij i pobierz kliknij i pobierz

Prawa autorskie:

Creative Commons 

licencja Creative Commons

Uznanie autorstwa- Bez utworów zależnych 3.0 Polska – Ta licencja zezwala na rozpowszechnianie, przedstawianie i wykonywanie gry zarówno w celach komercyjnych, jak i niekomercyjnych, pod warunkiem zachowania jej w oryginalnej postaci (nie tworzenia utworów zależnych) oraz wskazanie autorstwa. Wskazanie autorstwa odbywa się poprzez umieszczenie informacji o źródle pod grą zamieszczoną na  stronie internetowej:

" Źródło: https://www.szkolenia-bhp24.pl/nagle-zatrzymanie-krazenia "

Zobacz także naszą grę online "pierwsza pomoc"

kliknij i zagrajKażdego roku w Unii Europejskiej ok. 500 000 umiera na skutek nagłego zatrzymania krążenia. Ta liczba mogłaby być wielokrotnie niższa, gdyby wiedza na temat ratowania życia była bardziej powszechna.

Tymczasem wciąż bardzo wiele osób w Polsce i na świecie nie zna numerów alarmowych oraz nie umie udzielać pierwszej pomocy.

Zachęcamy do przejścia gry "pierwsza pomoc". Uratuj życie w sytuacji nagłego zatrzymania krążenia i sprawdź, czy pamiętasz właściwe numery alarmowe. 

Kliknij tutaj, aby przejść do strony z grą "pierwsza pomoc"...

Skontaktuj się z nami

BEZPŁATNY TEST - zamów wybrane szkolenie