Jak działa usługa 'Zgłoś pracownika na szkolenie'?
Jak i po co będziemy przetwarzać dane osobowe Twoje i Twoich Pracowników?


Usługa “Zgłoś pracownika na szkolenie” to prosta i wygodna funkcja, dzięki której możesz zgłosić pracowników swojej firmy, którzy potrzebują przejść szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. To znaczna oszczędność czasu, ponieważ nie musisz samodzielnie szukać doświadczonych specjalistów i wygodnej platformy do realizacji wybranych szkoleń bhp on-line – wszystko znajdziesz w jednym miejscu.

Jak działa usługa „Zgłoś pracownika na szkolenie"?

 1. Zgłaszasz swoją firmę i jej pracowników na wybrane szkolenia bhp poprzez wypełnienie specjalnie przygotowanego formularza (dane Państwa firmy oraz pracowników - szczegółowo opisane poniżej).
 2. Po wypełnieniu formularza i zapoznaniu się z zasadami współpracy i RODO - klikasz WYŚLIJ.
 3. W ciągu kilku dni otrzymujesz kontakt od naszego Partnera – specjalisty BHP, który przedstawia szczegółową ofertę i zasady dalszej współpracy.
W formularzu prosimy o dane przedsiębiorstwa, takie jak:
 • NIP Państwa firmy,
 • województwo, w którym mieści się siedziba Państwa firmy,
 • dane kontaktowe osoby związanej z tematyką szkoleń w Państwa firmie,
 • dane potrzebne do wystawienia faktury,
 • preferowana droga przesyłania zaświadczeń i kart szkoleniowych (droga elektroniczna, mailowa lub poczta tradycyjna),
oraz zgłoszenie dowolnej ilości pracowników, którzy mają być przeszkoleni z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w Państwa firmie. Potrzebujemy następujących danych:
 • imię i nazwisko pracownika,
 • jego adres e-mail (potrzebny m.in. do aktywacji szkolenia w formie online),
 • grupa stanowisk, do której należy dany pracownik,
 • dokładna nazwa jego stanowiska,
 • język szkolenia (polski, angielski, ukraiński lub inny),
 • data urodzenia (szkolenie okresowe) lub data zatrudnienia (szkolenie wstępne).
Następnie należy potwierdzić zapoznanie się z powyższymi zasadami oraz zasadami przetwarzania danych osobowych  (https://www.szkolenia-bhp24.pl/rodo) i kliknąć przycisk: WYŚLIJ.

Tak wypełniony formularz trafia do nas, czyli do firmy szkolenia-bhp24.pl, której właścicielem jest Michał Stolarczyk, prowadzący zorganizowaną część przedsiębiorstwa o nazwie “Usługi edukacyjno-psychologiczne Michał Stolarczyk” w ramach Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp”.
Następnie Państwa zgłoszenie (i zawarte w nim dane) jest przekazywane do jednego z naszych zaufanych Partnerów – specjalistów BHP, działających w województwie zgodnym z główną siedzibą Państwa działalności.
Po otrzymaniu zgłoszenia, Partner - specjalista BHP, kontaktuje się z Państwem, by przedstawić szczegółową ofertę współpracy. Dostosowuje ją tak, by proponowane rozwiązanie było zoptymalizowane pod Państwa wymagania i potrzeby tj.:
 • zgodne z przepisami,
 • przystępne cenowo,
 • dostosowane do ryzyka, na jakie narażeni są pracownicy,
 • przeprowadzone możliwie szybko i sprawnie,
 • bez zaburzania funkcjonowania Państwa firmy.
Dane wybranego specjalisty są także przekazywane Państwa firmie.

Jeśli mają Państwo do nas jakieś dodatkowe pytania odnośnie opisanych powyżej zasad współpracy i działania usługi „Zgłoś pracownika na szkolenie” oraz zasad przetwarzania danych osobowych, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta: bok@szkolenia-bhp24.pl lub kontakt poprzez formularz kontaktowy ( https://www.szkolenia-bhp24.pl/kontakt ).

Jak i po co będziemy przetwarzać dane osobowe Twoje i Twoich Pracowników?


Dane osobowe, które zbieramy od Ciebie jako pracodawcy to dane właściciela firmy, osoby kontaktowej w sprawie szkoleń oraz osoby upoważnionej do odbioru faktury (imię, nazwisko, e-mail, telefon).
Tego rodzaju dane są nam potrzebne, byśmy mogli zweryfikować, jaka firma zgłasza pracowników do szkoleń, by bez problemu móc kontaktować się w sprawie oferty szkoleniowej i szczegółów jej realizacji oraz ustalać kwestie płatności za szkolenia.

Dane pracowników (imię, nazwisko, e-mail, nazwa stanowiska, data urodzenia lub zatrudnienia) potrzebne są, by wystawić stosowny dokument poszkoleniowy (zaświadczenie lub kartę szkolenia wstępnego, czyli popularnie mówiąc “certyfikat”), a adres e-mail pracownika – do aktywacji szkolenia w formie online (o ile dane szkolenie, dla danego pracownika przy występującym na jego stanowisku ryzyku zawodowym da się przeprowadzić on-line).

Tak uzupełnione dane w formularzu przekazywane są do zorganizowanej części przedsiębiorstwa o nazwie “Usługi edukacyjno-psychologiczne Michał Stolarczyk” w ramach Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” i przetwarzane zgodnie z zasadami przetwarzania danych użytkowników strony https://www.szkolenia-bhp24.pl/, kontrahentów i ich reprezentantów (https://www.szkolenia-bhp24.pl/rodo).

Dane przesyłane dalej do wybranego Partnera - specjalisty BHP obsługującego województwo, w którym mieści się siedziba Państwa firmy, a dane specjalisty zostaną przesłane do podanej w formularzu osoby kontaktowej u Państwa w firmie.
Dzięki temu transparentnie przekazujemy informacje, przez kogo dane Państwa firmy i jej pracowników będą przetwarzane. Partner - specjalista BHP otrzymuje dane Państwa firmy w celu zbadania potrzeb szkoleniowych, przygotowania odpowiedniej oferty współpracy i realizacji szkoleń (jeśli oczywiście zdecydujecie się Państwo na współpracę z nim).

Jeśli mają Państwo do nas jakieś dodatkowe pytania odnośnie opisanych powyżej zasad współpracy i działania usługi „Zgłoś pracownika na szkolenie” i zasad przetwarzania danych osobowych, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta: bok@szkolenia-bhp24.pl lub kontakt poprzez formularz kontaktowy ( https://www.szkolenia-bhp24.pl/kontakt ).

Skontaktuj się z nami

BEZPŁATNY TEST - zamów wybrane szkolenie