Jarosław Warszawa (31.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Tuplex - jest ok :-)
Maciej (29.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Ciekawe, urozmaicone.
Piotr Olsztyn (29.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie bardzo pomocne i przyjemne.
Krzysztof Zawiercie (29.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Dobre.
Mariusz Drawsko Pomorskie (29.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie
Dariusz (29.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
bardzo pozytywna forma szkolenia
ŁUKASZ bytom (28.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
przyjemny test
Janina Sierakowice (28.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Bardzo pomocny materiał szkoleniowy.
Teresa Raczyce (28.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie ciekawe,forma umożliwia odbycie szkolenia w dowolnej, wolnej chwili.
Agata Mońki (28.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo przyjazna forma szkolenia, dostępna w każdej chwili.
Wojciech Wrocław (27.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
jest ok
Grażyna (27.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Taka forma szkolenia bardzo mi odpowiada, ponieważ mogłam je rozpocząć i zakończyć w dogodnej dla mnie chwili. Zakres materiału bardzo obszerny.
Tadeusz Warszawa (27.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Jan (27.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
bardzo wyczerpujący
Maria Sejny (27.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie w tej formie odbyłam po raz pierwszy, uważam,że jest bardzo ciekawie przygotowane, moja wiedza z zakresu bhp zdecydowanie bardziej się ugruntowała.Opinia bardzo pozytywna.
Małgorzata (26.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Taka forma szkolenia jest super. Zapamiętujemy o wiele więcej niż po tradycyjnym szkoleniu
Krzysztof Tczew (24.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo dobre szkolenie!!!!
Anna Gryfino (24.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Taka forma szkolenia bardzo mi odpowiada, gdyż sama decydowałam ile czasu poświęcić na naukę i testy i mogłam sama podzielić materiał na części.
Dominik Częstochowa (24.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Elżbieta Sosnowiec (24.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie e-laringowe w pełni spełniło moje oczekiwania.
RENATA Warszawa (24.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Fajne szkolenie i tyle. Przydatne w życiu i w pracy.
Dariusz Olkusz (23.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
szkolenie uważam za pouczające i zorganizowane w sposób przystępny
Małgorzata Sopot (23.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo dobre szkolenie
Anna Filipów (23.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Interesująca forma, ciekawe filmy instruktażowe zwłaszcza te z pierwszą pomocą.
Katarzyna Myszków (23.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Uważam,że szkolenie on-line jest równie skuteczne jak szkolenie bezpośrednie i prowadzone w ciekawej formie.
Henryk Kartuzy (23.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
ocena pozytywna
Zbigniew Barlinek (22.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
szybkie i latwe
Maciej (22.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie przebiegło bez większych problemów.Filmy instruktażowe bardzo dobre jedynie filmy (humor BHP)nie wiem czy potrzebne,ja np.je omijałem ale to tylko moje zdanie.
Izabela Dąbrowa Górnicza (22.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie zawiera istotne informacje
Cezary Sosnowiec (22.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie jest bardzo czasochłonne, ale obejmuje wszystkie zagadnienia jakie powinno. Myślę że solidnie przygotowane.
Ryszard Kępice (21.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
tematyka szkolenia łatwa dla osób doświadczonych zawodowo natomiast trudna dla wchodzących na stanowiska kierownicze
Ewa Sosnowiec (21.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
szkolenie interesujące , nie powodujące znużenia
Krystyna Miechów (21.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Bardzo korzystna forma szkolenia. Można realizować w wybranym przez siebie czasie. Polecam
Mariusz (21.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Ciekawe szkolenie, dobrze opracowane zagadnienia.
Jacek Lublin (21.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Podobała mi się forma szkolenia i sporo dowiedziałem się ciekawych rzeczy z zakresu bhp
Jan Zamieście (20.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
bardzo dobrze zorganizowaneszkolenie; wiele daje do myslenia nawet długoletnim pracownikom;
szkolenie można odbywać w dowolnym czasie - bardzo cenne; zupełnie nie dezorganizuje pracy;
Lidia (20.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo podoba mi się taka forma szkolenia.
Agnieszka Sosnowiec (20.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
szkolenie jest ok
Jolanta Krasnosielc (17.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Dziękuję za współpracę
Marta Oleśnica (16.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
bardzo pozytywne
Anna (16.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Świetnie przygotowane szkolenie, zero nudy - konkretnie i na temat, a momentami także na wesoło. Zdecydowanie polecam !!!
Krzysztof Siedlce (16.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie jest bardzo dobre
Sylwia gorzów wlkp. (15.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
informacje przedstawione w sposób zrozumiały i ciekawy
Maciej Gdańsk (15.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Uważam, że jest przydatne, daje dużo informacji praktycznych. Plusem jest możliwość odbycia szkolenia na stanowisku pracy.
Agnieszka Oława (15.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie było przygotowane profesjonalnie i zrozumiale dla słuchacza.
Łukasz (15.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Przyjemne i pozytywnie przeprowadzone szkolenie.Klient sam dysponuje czasem i swoją nauką. Jest to bardzo wygodne i szybkie szkolenie BHP.
Zbigniew Wałbrzych (15.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
praktyczny, ciekawy i szybki sposób szkolenia
Paweł Warszawa (15.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Dobre, informatywne szkolenie. Skupia uwagę. Możliowść przerywania i poworotu do szkolenia w dowolnym momencie ułatwia jego przeprowadzenie.
Testy i egaminy cząstkowe utrwalają zdobytą wiedzę przed egzaminem końcowym.
Artur Inowrocław (15.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Dziękuję za możliwość poszerzenia wiedzy.
AGNIESZKA WARSZAWA (14.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych