Opinie uczestników szkoleń

Jarosław Warszawa (31.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Tuplex - jest ok :-)

Maciej (29.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Ciekawe, urozmaicone.

Piotr Olsztyn (29.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie bardzo pomocne i przyjemne.

Krzysztof Zawiercie (29.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Dobre.

Mariusz Drawsko Pomorskie (29.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie

Dariusz (29.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

bardzo pozytywna forma szkolenia

ŁUKASZ bytom (28.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

przyjemny test

Janina Sierakowice (28.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo pomocny materiał szkoleniowy.

Teresa Raczyce (28.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie ciekawe,forma umożliwia odbycie szkolenia w dowolnej, wolnej chwili.

Agata Mońki (28.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo przyjazna forma szkolenia, dostępna w każdej chwili.

Wojciech Wrocław (27.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

jest ok

Grażyna (27.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Taka forma szkolenia bardzo mi odpowiada, ponieważ mogłam je rozpocząć i zakończyć w dogodnej dla mnie chwili. Zakres materiału bardzo obszerny.

Tadeusz Warszawa (27.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Jan (27.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

bardzo wyczerpujący

Maria Sejny (27.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie w tej formie odbyłam po raz pierwszy, uważam,że jest bardzo ciekawie przygotowane, moja wiedza z zakresu bhp zdecydowanie bardziej się ugruntowała.Opinia bardzo pozytywna.

Małgorzata (26.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Taka forma szkolenia jest super. Zapamiętujemy o wiele więcej niż po tradycyjnym szkoleniu

Krzysztof Tczew (24.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo dobre szkolenie!!!!

Anna Gryfino (24.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Taka forma szkolenia bardzo mi odpowiada, gdyż sama decydowałam ile czasu poświęcić na naukę i testy i mogłam sama podzielić materiał na części.

Dominik Częstochowa (24.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Elżbieta Sosnowiec (24.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie e-laringowe w pełni spełniło moje oczekiwania.

RENATA Warszawa (24.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Fajne szkolenie i tyle. Przydatne w życiu i w pracy.

Dariusz Olkusz (23.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

szkolenie uważam za pouczające i zorganizowane w sposób przystępny

Małgorzata Sopot (23.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo dobre szkolenie

Anna Filipów (23.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Interesująca forma, ciekawe filmy instruktażowe zwłaszcza te z pierwszą pomocą.

Katarzyna Myszków (23.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Uważam,że szkolenie on-line jest równie skuteczne jak szkolenie bezpośrednie i prowadzone w ciekawej formie.

Henryk Kartuzy (23.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

ocena pozytywna

Zbigniew Barlinek (22.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

szybkie i latwe

Maciej (22.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie przebiegło bez większych problemów.Filmy instruktażowe bardzo dobre jedynie filmy (humor BHP)nie wiem czy potrzebne,ja np.je omijałem ale to tylko moje zdanie.

Izabela Dąbrowa Górnicza (22.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie zawiera istotne informacje

Cezary Sosnowiec (22.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie jest bardzo czasochłonne, ale obejmuje wszystkie zagadnienia jakie powinno. Myślę że solidnie przygotowane.

Ryszard Kępice (21.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

tematyka szkolenia łatwa dla osób doświadczonych zawodowo natomiast trudna dla wchodzących na stanowiska kierownicze

Ewa Sosnowiec (21.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

szkolenie interesujące , nie powodujące znużenia

Krystyna Miechów (21.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo korzystna forma szkolenia. Można realizować w wybranym przez siebie czasie. Polecam

Mariusz (21.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Ciekawe szkolenie, dobrze opracowane zagadnienia.

Jacek Lublin (21.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Podobała mi się forma szkolenia i sporo dowiedziałem się ciekawych rzeczy z zakresu bhp

Jan Zamieście (20.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

bardzo dobrze zorganizowaneszkolenie; wiele daje do myslenia nawet długoletnim pracownikom; szkolenie można odbywać w dowolnym czasie - bardzo cenne; zupełnie nie dezorganizuje pracy;

Lidia (20.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo podoba mi się taka forma szkolenia.

Agnieszka Sosnowiec (20.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

szkolenie jest ok

Jolanta Krasnosielc (17.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Dziękuję za współpracę

Marta Oleśnica (16.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

bardzo pozytywne

Anna (16.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Świetnie przygotowane szkolenie, zero nudy - konkretnie i na temat, a momentami także na wesoło. Zdecydowanie polecam !!!

Krzysztof Siedlce (16.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie jest bardzo dobre

Sylwia gorzów wlkp. (15.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

informacje przedstawione w sposób zrozumiały i ciekawy

Maciej Gdańsk (15.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Uważam, że jest przydatne, daje dużo informacji praktycznych. Plusem jest możliwość odbycia szkolenia na stanowisku pracy.

Agnieszka Oława (15.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie było przygotowane profesjonalnie i zrozumiale dla słuchacza.

Łukasz (15.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Przyjemne i pozytywnie przeprowadzone szkolenie.Klient sam dysponuje czasem i swoją nauką. Jest to bardzo wygodne i szybkie szkolenie BHP.

Zbigniew Wałbrzych (15.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

praktyczny, ciekawy i szybki sposób szkolenia

Paweł Warszawa (15.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Dobre, informatywne szkolenie. Skupia uwagę. Możliowść przerywania i poworotu do szkolenia w dowolnym momencie ułatwia jego przeprowadzenie. Testy i egaminy cząstkowe utrwalają zdobytą wiedzę przed egzaminem końcowym.

Artur Inowrocław (15.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Dziękuję za możliwość poszerzenia wiedzy.

AGNIESZKA WARSZAWA (14.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

wszystko ok

Skontaktuj się z nami

BEZPŁATNY TEST - zamów wybrane szkolenie