Mirosław Siedlce (14.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Dziękuję za udział w szkoleniu.
Pozdrawiam
Mirosław Sandurski
EWELINA Warszawa (14.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Wszystko ok
Anna pińczów (14.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
ok
KAROLINA (14.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
ciekawa forma szkolenia
KAMIL (10.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Konkretne szkolenia
MARTA Warszawa (10.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo praktyczne i pouczające.
Romuald Gdańsk (10.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
szkolenie było ciekawe
MICHALINA Warszawa (09.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Super, podchwytliwe pytania, duzo ciekawych informacji
Katarzyna Siedlce (09.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Szkolenie było zmuszające do zaangażowania poprzez częste stosowanie pytań i quizów co w efekcie pozwoliło na lepsze opanowanie przedstawionego materiału.
Iwona Ełk (08.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
super
Ewelina Płock (07.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo przyjemna i praktyczna forma szkolenia.
Elżbieta gdańsk (07.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Ciekawe i efektywne
Marzena Płock (06.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Bardzo dobre szkolenie
Zbigniew Płock (04.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie bardzo "wartościowe" merytorycznie, a możliwość podziału nauki na etapy, pozwala na realizację materiału w dogodnym czasie. Polecam i pozdrawiam.
Marek (01.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
ciekawe, dynamiczne, nie nuży, najważniejsze, że tempo pracy można dostosować do czasu, który jest do dyspozycji
Mariusz świebodzice (30.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
wygodnie, przyjemnie, ciekawie, polecam
Jerzy Warszawa (29.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Bardzo ciekawa forma szkolenia. Szkolenie bezstresowe, pozostawijące w pamięci dużą wiedzę z zakresu BHP.
PIOTR Ciechanowiec (28.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
SPOKO
Monika Warszawa (28.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo fajna i wygodna forma szkolenia.Można w dogodnym dla siebie czasie rozpocząć szkolenie.Przekaz bardzo zrozumiały,bez zbędnych informacji.
Wojciech (26.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Niewątpliwie sposób szkolenia i przekazania treści sprawiły, że jestem znacznie bogatszy w wiedzę dotyczącą zagadnień BHP i p.poż jak i tych z zakresu prawa pracy.
Beata Starachowice (26.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie było interesujące.
MONIKA Włoszczowa (26.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie dość dobrze opracowane i przystępne m.in ze względu na scenki rodzajowe, materiał jasny i zrozumiały.
Maciej Warszawa (25.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Interesująca forma, treść poszczególnych działów na ogół skoncentrowana na sprawach istotnych.
Andrzej Garwolin (25.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie oceniam na dobry+
Tomasz Zabrze (25.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Działa
Bartłomiej Sosnowiec (24.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
bardzo pozytywna
Piotr Kraków (24.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Fantastyczne!!!
MICHAŁ Włoszczowa (23.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Było OK, bardzo ciekawe i pouczające
Krzysztof Konin (22.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo fajne i przyjazne szkolenie.
Paweł Gdynia (22.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie było bardzo ciekawe. Dziękuję
Piotr Białystok (22.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo przyjemny i przystępny sposób nauki.
Paweł (22.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
szkolenie na pewno wpłynęło na moją dotychczasową wiedzę na ten temat
ŁUKASZ Częstochowa (22.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo ciekawie skonstruowane szkolenie.
Mariusz (20.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Jest dobre. Konkretne.
Kamil (20.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Bardzo dobra forma szkolenia. materiały dobrze przygotowane. Wszystko ok.
Katarzyna GARWOLIN (20.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie bhp jest bardzo przydatnym szkoleniem. Wszelkie materiały i filmiki przedstawione podczas szkolenia były bardzo pouczające, przydatne, interesujące i ciekawe. Podoba mi się taka forma przeprowadzenia szkolenia. Wyrażam jak najlepszą opinię o tym szkoleniu.
Józef warszawa (18.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie bardzo pozytywne
Natalia Chojnice (18.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Uważam, że szkolenie bhp online jest wielkim udogodnieniem, ponieważ w każdej wolnej chwili w pracy można przejść przez kilka roździałów. Nie trzeba siedzieć 8 h jednorazowo. Więcej można wtedy się nauczyć i zapamiętać, niż wtedy gdy się siedzi 8 h i myśli ,kiedy będzie przerwa... ;)
Ewa Przeworsk (18.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Formę szkolenia oceniam bardzo pozytywnie. Zróżnicowane sposoby przekazu informacji powodują, że szkolenie jest atrakcyjne w odbiorze. Umożliwia w sposób łatwy i przyjemny przyswojenie przepisów BHP.
Elżbieta (18.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie ciekawe i niekłopotliwe przez to że można je realizować w wolnych chwilach. Sposób przekazania wiedzy atrakcyjny.
Ryszard Dąbrowa Górnicza (17.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie bardzo ciekawe, godne polecenia.
Piotr Krośniewice (16.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
super szkolenie
Dawid zagan (16.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
fajne przejzyste rozsadne
Agnieszka Namyslow (16.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
szkolenie ok
Paweł Warszawa (15.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo dużo i dobrze przygotowane informacje zamieszczone w materiałach szkoleniowych. Plus za możliwość szkolenia na raty w dogodnym dla mnie czasie.
Aneta SŁUPSK (15.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
BARDZO INTERESUJĄCE
Anna Tarnowskie Góry (12.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie bardzo ciekawe, mało męczące, wiedza łatwo przyswajalna.
RENATA Kraków (11.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
witam, takie szkolenie to przyjemność
Łukasz NOWA SÓL (11.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
kurs był bardzo przydatny
Marta Jarocin (10.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych