Opinie uczestników szkoleń

Mirosław Siedlce (14.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Dziękuję za udział w szkoleniu. Pozdrawiam Mirosław Sandurski

EWELINA Warszawa (14.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Wszystko ok

Anna pińczów (14.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

ok

KAROLINA (14.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

ciekawa forma szkolenia

KAMIL (10.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Konkretne szkolenia

MARTA Warszawa (10.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo praktyczne i pouczające.

Romuald Gdańsk (10.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

szkolenie było ciekawe

MICHALINA Warszawa (09.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Super, podchwytliwe pytania, duzo ciekawych informacji

Katarzyna Siedlce (09.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie było zmuszające do zaangażowania poprzez częste stosowanie pytań i quizów co w efekcie pozwoliło na lepsze opanowanie przedstawionego materiału.

Iwona Ełk (08.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

super

Ewelina Płock (07.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo przyjemna i praktyczna forma szkolenia.

Elżbieta gdańsk (07.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Ciekawe i efektywne

Marzena Płock (06.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo dobre szkolenie

Zbigniew Płock (04.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie bardzo "wartościowe" merytorycznie, a możliwość podziału nauki na etapy, pozwala na realizację materiału w dogodnym czasie. Polecam i pozdrawiam.

Marek (01.05.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

ciekawe, dynamiczne, nie nuży, najważniejsze, że tempo pracy można dostosować do czasu, który jest do dyspozycji

Mariusz świebodzice (30.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

wygodnie, przyjemnie, ciekawie, polecam

Jerzy Warszawa (29.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo ciekawa forma szkolenia. Szkolenie bezstresowe, pozostawijące w pamięci dużą wiedzę z zakresu BHP.

PIOTR Ciechanowiec (28.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

SPOKO

Monika Warszawa (28.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo fajna i wygodna forma szkolenia.Można w dogodnym dla siebie czasie rozpocząć szkolenie.Przekaz bardzo zrozumiały,bez zbędnych informacji.

Wojciech (26.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Niewątpliwie sposób szkolenia i przekazania treści sprawiły, że jestem znacznie bogatszy w wiedzę dotyczącą zagadnień BHP i p.poż jak i tych z zakresu prawa pracy.

Beata Starachowice (26.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie było interesujące.

MONIKA Włoszczowa (26.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie dość dobrze opracowane i przystępne m.in ze względu na scenki rodzajowe, materiał jasny i zrozumiały.

Maciej Warszawa (25.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Interesująca forma, treść poszczególnych działów na ogół skoncentrowana na sprawach istotnych.

Andrzej Garwolin (25.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie oceniam na dobry+

Tomasz Zabrze (25.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Działa

Bartłomiej Sosnowiec (24.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

bardzo pozytywna

Piotr Kraków (24.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Fantastyczne!!!

MICHAŁ Włoszczowa (23.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Było OK, bardzo ciekawe i pouczające

Krzysztof Konin (22.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo fajne i przyjazne szkolenie.

Paweł Gdynia (22.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie było bardzo ciekawe. Dziękuję

Piotr Białystok (22.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo przyjemny i przystępny sposób nauki.

Paweł (22.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

szkolenie na pewno wpłynęło na moją dotychczasową wiedzę na ten temat

ŁUKASZ Częstochowa (22.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo ciekawie skonstruowane szkolenie.

Mariusz (20.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Jest dobre. Konkretne.

Kamil (20.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo dobra forma szkolenia. materiały dobrze przygotowane. Wszystko ok.

Katarzyna GARWOLIN (20.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie bhp jest bardzo przydatnym szkoleniem. Wszelkie materiały i filmiki przedstawione podczas szkolenia były bardzo pouczające, przydatne, interesujące i ciekawe. Podoba mi się taka forma przeprowadzenia szkolenia. Wyrażam jak najlepszą opinię o tym szkoleniu.

Józef warszawa (18.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie bardzo pozytywne

Natalia Chojnice (18.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Uważam, że szkolenie bhp online jest wielkim udogodnieniem, ponieważ w każdej wolnej chwili w pracy można przejść przez kilka roździałów. Nie trzeba siedzieć 8 h jednorazowo. Więcej można wtedy się nauczyć i zapamiętać, niż wtedy gdy się siedzi 8 h i myśli ,kiedy będzie przerwa... ;)

Ewa Przeworsk (18.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Formę szkolenia oceniam bardzo pozytywnie. Zróżnicowane sposoby przekazu informacji powodują, że szkolenie jest atrakcyjne w odbiorze. Umożliwia w sposób łatwy i przyjemny przyswojenie przepisów BHP.

Elżbieta (18.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie ciekawe i niekłopotliwe przez to że można je realizować w wolnych chwilach. Sposób przekazania wiedzy atrakcyjny.

Ryszard  Dąbrowa Górnicza (17.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie bardzo ciekawe, godne polecenia.

Piotr Krośniewice (16.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

super szkolenie

Dawid  zagan (16.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

fajne przejzyste rozsadne

Agnieszka Namyslow (16.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

szkolenie ok

Paweł Warszawa (15.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Bardzo dużo i dobrze przygotowane informacje zamieszczone w materiałach szkoleniowych. Plus za możliwość szkolenia na raty w dogodnym dla mnie czasie.

Aneta SŁUPSK (15.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

BARDZO INTERESUJĄCE

Anna Tarnowskie Góry (12.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Szkolenie bardzo ciekawe, mało męczące, wiedza łatwo przyswajalna.

RENATA Kraków (11.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

witam, takie szkolenie to przyjemność

Łukasz  NOWA SÓL (11.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

kurs był bardzo przydatny

Marta Jarocin (10.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

ciekawe

Skontaktuj się z nami

BEZPŁATNY TEST - zamów wybrane szkolenie