BARTŁOMIEJ Warszawa (09.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo ciekawy sposób przeprowadzenia szkolenia . Możliwość zdobycia dużej ilości przydatnej wiedzy. Nie brakuje również dowcipnych przerywników.
Mateusz Lewin Brzeski (08.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Dariusz Ostrowiec Świętokrzyski (08.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Bardzo dobre szkolenie, które wymaga skupienia.
Grzegorz Garwolin (08.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Rewelacja polecam
Daniel (07.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Daniel
Maciej Olsztyn (06.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie ciekawe ale trudne do przejścia na jeden raz:)
Anna (05.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie ciekawe, w sposób interesujący przekazana większość zagadnień.
Katarzyna (05.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
5
Krzysztof Annopol (05.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie obowiązkowo należy podzielić na etapy. Materiał przyswajamy rozdziałami.
Tomasz Brzesko (05.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
szkolenie uważam za ciekawe
Arkadiusz Radom (04.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Duża dawka wiedzy i dobrze spędzony czas! W wiedzę zawsze warto inwestować. Polecam.
Danuta Nowy Dwór Mazowiecki (03.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo pouczające szkolenie. Dziękuję.
Mateusz Opole (02.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Konkretne - zmusza do myślenia
Magdalena WARSZAWA (02.04.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Fajna forma szkolenia
Adam (30.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Przydatne materiały zawarte w szkoleniu.
Jerzy GOGOLIN (29.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
-zalety
szkolenie w dowolnym czasie
sam decydujesz o czasie szkolenia
merytoryczne pytania
dobry materialpomocniczy
-wady
brak wzrokowego kontaktu z prowadzacym
NORBERT WWA (29.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
ok
Artur Sieciechów (28.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie obejmuje wszystkie istotne zagadnienia związane z BHP. Jest przeprowadzone przejrzyście i w zrozumiały sposób.
Piotr Syców (28.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Ciekawa forma szkolenia ...
Katarzyna Wrocław (28.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
szkolenie w bardo przyjemnej i przystępnej formie
Przemysław Świdnica (28.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
ciekawa i pouczająca.
Maciej Gdańsk (28.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie podobało mi się.
Edyta Przeworsk (28.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Świetne szkolenie, mimo, że brakuje mi w nim ćwiczeń praktycznych
Wojciech Pisz (27.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkoleni bardzo dobrze przygotowane.
Elżbieta Leżajsk (27.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Szkolenie prowadzone w bardzo przystępnej formie ułatwiającej zapamiętanie informacji.
Łukasz (27.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
W sposób przyjemny odświeżenie i uzupuełnienie wiedzy
Bożena Świętochłowice (26.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie ciekawe, zawierajace wiele praktycznych informacji
IRENA Trzcianki (25.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
takie szkolenie w pracy / zależy od stanowiska i miejsca / jest trochę kłopotliwe/ , ale całość bardzo ciekawie przedstawiona.
Adam Radom (25.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szybko konkretnie i profesjonalnie przeprowadzone szkolenie polecam
TOMASZ (24.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo dobrze przygotowane szkolenie z zakresu BHP
Marcin Myślenice (22.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Muszę przyznać, że do szkolenia online podchodziłem z rezerwą. Jednak po przejściu całego szkolenia stwierdzam, że jest to znacznie lepsza forma niż tradycyjne wykłady. Niewątpliwą zaletą takiej formy szkolenia jest możliwość prowadzenia go w tempie odpowiadającym osobie szkolonej. W każdej chwili można zatrzymać film instruktarzowy i zrobić notatki. Wymóg zdania testu po każdym omawianym rozdziale sprawia, że człowiek bardziej przykłada się do nauki. Polecam każdemu szkolenia na stronie www.szkolenia-BHP24.pl
Sławomir Żary (21.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
bardzo czytelna forma szkolenia i dużo przydatnej wiedzy
Ewa Wolsztyn (21.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie bardzo profesjonalnie przygotowane do zrealizowania w domowym zaciszu, gratuluje perfekcyjnego przygotowania kursu.
Piotr (21.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Super!!!!
Roman Włocławek (20.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Test bardzo przybliżył i przypomniał o wszystkich zagadnieniach związanych z bezpiecznym wykonywaniem prac. Metoda szkolenia bardzo przyjazna.
MICHAŁ Biała Podlaska (19.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Witam,
Szkolenie bylo przeprowadzone w bardzo ciekawy i przyjazny dla uzytkownika sposob. Materialy dodatkowe jak rowniez instruktazowe byly bardzo przejrzyste.
JAKUB (19.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo fajne filmy
JAKUB (19.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Bardzo czytelne i fajne szkolenie
Iwona Lubartów (19.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie spełniło moje oczekiwania.
Aneta ŁÓDŹ (19.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
RZECZOWE I WYŁOŻONE W PRZYSTĘPNY SPOSÓB
Andrzej (18.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie w formie przejrzystej, zrozumiałej oraz łatwo dostępnej. Polecam
BARBARA Lubaczów (18.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
szkolenie bardzo ciekawie przygotowane
MARCIN (18.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
szklenie długie ale dużo informacji, które warto sobie przypomnieć.
VIOLETTA Bydgoszcz (18.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
szkolenie przygotowane w bardzo ciekawy sposób i czytelny
Mateusz Kępno (17.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Ciekawa forma szkolenia.
Bartłomiej Radomsko (16.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Interesujące, merytorycznie poprawne i obfite w bardzo dobre przykłady szkolenie na temat bezpieczeństwa.
Rafał Strzelce Opolskie (15.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Gratuluję pomysłowości.
Marta Wrocław (15.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców
Szkolenie bardzo przystępne i ciekawe. Polecam taką formę.
Jerzy SZCZECIN (14.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych
Wygodna forma, informacje podane w interesujący i przystępny sposób, testy po kazdym temacie pozwalają utrwalić wiedzę.
Ewa Świecie (12.03.2013) - Szkolenie okresowe bhp dla kierowników i pracodawców