Aktualności - Szkolenia BHP online - kurs BHP e-learning przez internet
Znajdujesz się w: www.szkolenia-bhp24.pl Aktualności

Aktualności

Jadalnie, umywalnie i toalety w BHP

Nieodzownym pomieszczeniem przy szatni powinna być łatwo dostępna umywalnia. Do umywalek powinna być doprowadzona ciepła i zimna woda. Jedna umywalka powinna przypadać na każde 30 mężczyzn lub na każde 20 kobiet zatrudnionych przy pracach biurowych lub podobnych.

Więcej
Pomieszczenia higieniczno-sanitarne

Pomieszczeniami higieniczno-sanitarnymi nazywamy następujące pomieszczenia: umywalnie, szatnie, pomieszczenia z natryskami, ustępy, pomieszczenia higieny osobistej kobiet, pomieszczenia do schronienia się przed zimnem, jadalnie (z wyjątkiem stołówek), pomieszczenia, które służą do odkażania, prania, suszenia, odpylania odzieży ochronnej lub roboczej.

Więcej
Ocena ryzyka - podstawy

Podstawowym celem oceny ryzyka zawodowego jest zapewnienie jak najlepszej ochrony zdrowia pracowników. Wynikiem oceny powinno być ustalenie pewnych kwestii: czy ryzyko jest odpowiednio kontrolowane i można je uznać akceptowalne, jakie środki można zastosować w celu jego redukcji, gdy nie jest akceptowalne, jak również jakie priorytety należy przyjąć redukując ryzyko, a także jakie środki można zastosować w celu dalszej poprawy bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników.

Więcej

Pierwsza 1 2 3 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 46 47 48 Ostatnia