Aktualności - Szkolenia BHP online - kurs BHP e-learning przez internet
Znajdujesz się w: www.szkolenia-bhp24.pl Aktualności

Aktualności

Wypadek przy pracy - zabezpieczenie miejsca 18.02.2013

Miejsce wypadku należy zabezpieczyć przed wstępem osób niepowołanych, uruchomieniem bez potrzeby maszyn i innych urządzeń technicznych, które zostały wstrzymane w związku z wypadkiem oraz przed dokonywaniem zmian położenia maszyn, urządzeń technicznych i innych przedmiotów, które spowodowały wypadek lub mogą okazać się pomocne w ustaleniu jego okoliczności i przyczyny.

Więcej
Wypadki przy pracy: rejestr i ZUS 11.02.2013

Rejestr wypadków jest prowadzony w zakładzie pracy na podstawie wszystkich protokołów powypadkowych. Odnotowuje się tam zdarzenia wypadkowe pracowników. Wypadki z udziałem osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych, wtedy dokumentacja powypadkowa jest rejestrowana w kartach wypadku, które należy także przechowywać.

Więcej
Film: krwotok z nosa 04.02.2013

Krwotok z nosa to dolegliwość, z którą większość z nas choć raz miała styczność w swoim życiu. Pojawia się on najczęściej w wyniku urazu mechanicznego (np. uderzenie nosem w twardy przedmiot) lub w wyniku niektórych chorób. Obejrzyj film i dowiedz się, jak udzielać pierwszej pomocy w przypadku krwotoku z nosa.

Więcej

Pierwsza 1 2 3 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 40 41 42 Ostatnia