Aktualności

Czas pracy - podstawowe przepisy
Przepisy kodeksu pracy dotyczące wymiaru czasy pracy mają zapewnić, aby pracownik nie pracował ponad dopuszczalne normy i aby był bardziej wypoczęty. W sytuacji, kiedy do pracy przychodzi wypoczęty pracownik zdecydowanie obniża się ryzyko wystąpienia wypadków przy pracy oraz mniejsze jest oddziaływanie czynników szkodliwych i uciążliwych.
Czytaj więcej
Jakie są prawa pracownika?
Przepisy Kodeksu pracy przyznają pracownikom cały szereg praw i obowiązków. Prawa i obowiązki pracowników można podzielić na te wynikające z części ogólnej kodeksu pracy oraz na te wynikające z działu poświęconego bezpieczeństwie i higienie pracy.
Czytaj więcej
Zdrowe i bezpieczne warunki pracy
Praca w bezpiecznych warunkach jest jednym z kluczowych czynników, które decydują o zdrowiu pracowników. Aby zapewnić zdrowe i bezpieczne warunki pracy należy zidentyfikować ryzyko związane z pracą na danym stanowisku oraz podjąć próbę jego eliminacji. 
Czytaj więcej
Odpowiedzialność pracownika - kodeks pracy
Kara regulaminowa, zwolnienie z pracy - to mogą być konsekwencje nieodpowiedzialnego zachowania pracownika w firmie. Zobacz film, który prezentuje odpowiedzialność pracownika wynikającą z kodeksu pracy.
Czytaj więcej
Odpowiedzialność karna kierowników - BHP
Czy można pójść do więzienia za łamanie przepisów BHP? Owszem, można. Dowiedz się, jak kodeks karny określa odpowiedzialność kierowników i pracodwaców w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Czytaj więcej
Kierownicy - odpowiedzialność z tytułu BHP
Kara regulaminowa, mandat PIP, wyrok w sprawie karnej - zobacz, za co odpowiada kierownik w zakresie BHP.
Czytaj więcej
szkolenia-bhp24.pl w zakupach grupowych B2Bdeal.pl
Zapraszamy do skorzystania z możliwości promocyjnego zakupu szkoleń BHP naszej firmy na platformie zakupów grupowych B2Bdeal.pl
Czytaj więcej
Ogólne przepisy BHP
Tekst jednolity rozporządzenia w sprawie ogólnych przepisów BHP - zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
Rozporządzenie - szkolenia BHP
Zapoznaj się z tekstem jednolitym ROZPORZĄDZENIA MINISTRA GOSPODARKI I PRACY z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004 r.)
Czytaj więcej
Gra internetowa
Z dumą informujemy, że nasza gra internetowa "pierwsza pomoc" została opublikowana na stronie Polskiej Rady Resuscytacji.
Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

BEZPŁATNY TEST - zamów wybrane szkolenie